WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
II MIEJSCE - Dominik Wołek 1Me
III MIEJSCE - Gabriela Zdunek 4Ge

Wyróżnienie - Dawid Kuśnierz 2Eo

Nagrody zostaną wręczone przez pana dyrektora na najbliższej akademii.

Dodano: 21.11.2013 Autor: biblioteka
17 Targi Książki w Krakowie
W dniach 24 – 27 października b.r. odbyły się już 17 Targi Książki w Krakowie. Księgozbiór naszej biblioteki wzbogacił się o kolejną pozycję z autografem „Boks na Ptaku czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak” autorstwa Marii Czubaszek, Wojciecha Karolaka i Artura Andrusa.
Jak co roku targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, hala przy ul. Centralnej, która po raz ostatni gościła miłośników książki - wypełniona była po brzegi. W przyszłym roku wielbiciele literatury spotkają się już w nowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO KRAKOW. Na tegorocznych targach gościli: pisarze, dziennikarze, politycy, muzycy, aktorzy. Na targach m.in. obecni byli: Władysław Bartoszewski, Janusz Głowacki, Rita Gombrowicz, Jolanta Kwaśniewska, Ewa Wachowicz, Maria Czubaszek, Krzysztof Ziemiec, Maciej Pieprzyca, Ryszard Kalisz, Magdalena Różczka.

Dodano: 13.11.2013 Autor: biblioteka
SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Moje magiczne miejsce”.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.
2. Każdy uczestnik może zgłosić 3 fotografie, które wykonał osobiście i jest ich autorem.
3. Technika zdjęć dowolna.
4. Fotografie na konkurs proszę przesłać na email iwona.franczyk@op.pl. lub dostarczyć do biblioteki szkolnej na płycie CD. W temacie wiadomości należy wpisać “konkurs”, oraz podać swoje imię i nazwisko, klasę.
5. Fotografie należy dostarczyć do 05.11.2013.
6. Powołane przez organizatorów jury przyzna nagrody. Wyniki oraz zdjęcia zostaną opublikowane na stronie szkoły i biblioteki.
Organizator konkursu: p. Iwona Franczyk, p. Ewa Kłuś, p. A. Zięba.

Dodano: 04.10.2013 Autor: biblioteka
Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych to święto bibliotek szkolnych ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Librarianship). Najpierw obchodzone było przez jeden dzień, a od 2008 r. przez cały październik.
Dodano: 04.10.2013 Autor: biblioteka