Wyniki konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie"
I miejsce - Grzegorz Ferenc
II miejsce - Damian Miśkowicz
III miejsce - Paulina Gońka
Wyróżnienia:
Gabriela Zdunek
Rafał Góra

Wręczenie nagród odbędzie się 10 listopada na apelu. Prace nagrodzone i wyróżnione będzie można zobaczyć w bibliotece szkolnej od 25 listopada.
ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ!
Dodano: 10.11.2011 Autor: biblioteka
Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych
W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka przygotowała kilka atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników szkoły. Celem październikowej akcji była promocja czytelnictwa, a także zachęcenie do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszył się konkurs literacki, w trakcie którego młodzież odpowiadała na pytania z zakresu literatury. Na zakończenie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowany został kiermasz Taniej książki.

Dodano: 07.11.2011 Autor: biblioteka
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Biblioteka Szkolna zaprasza na Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Jest to święto bibliotek szkolnych, które zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. W tym roku hasło przewodnie brzmi „Biblioteki szkolne przygotowują uczniów do życia". Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała kilka atrakcji:

12.10.2011 – Do każdej wypożyczonej książki niespodzianka!
19.10.2011 – Krótkie konkursy na długiej przerwie z nagrodami!
26.10.2011 – Kiermasz taniej książki!
Dodano: 07.10.2011 Autor: biblioteka
Konkurs fotograficzny - Jesień w obiektywie
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym Jesień w obiektywie.

Każdy z was, kto ma aparat fotograficzny i lubi utrwalać piękno otaczającego świata, może zostać jego zwycięzcą.
Wystarczy wziąć aparat, poszukać miejsca i zrobić ciekawe zdjęcie.

Organizator konkursu: Biblioteka szkolna: p. Iwona Franczyk, Ewa Kłuś

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.
2. Każdy uczestnik może zgłosić 3 fotografie (dotyczące tematyki jesiennej), które wykonał osobiście i jest ich autorem.
3. Technika zdjęć jest dowolna.
4. Fotografie na konkurs należy przesłać na email iwona.franczyk@op.pl lub dostarczyć do biblioteki szkolnej na płycie CD. W "temacie" maila proszę wpisać "KONKURS JESIEŃ W OBIEKTYWIE" oraz podać swoje imię i nazwisko, klasę.
5. Fotografie należy dostarczyć do dnia 28.10.2011r.

Powołane przez organizatorów jury przyzna nagrody i wyróżnienia.
Wyniki oraz zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły i biblioteki.
W bibliotece szkolnej zostanie zorganizowana wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac.
Dodano: 03.10.2011 Autor: biblioteka