Po Kiermaszu
20 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny, który zorganizowany został przez Koło Artystyczne oraz Koło Przyjaciół Biblioteki. Można było na nim zakupić kartki, choinki i stroiki świąteczne.

Dodano: 11.01.2012 Autor: biblioteka
Kiermasz Świąteczny
Koło Artystyczne oraz Koła Przyjaciół Biblioteki zapraszają na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, który odbędzie się 20 grudnia (wtorek) o godz. 10.40 na długiej przerwie, przy sali samorządu uczniowskiego. W bibliotece szkolnej już teraz można nabyć kartki świąteczne. Na kiermaszu będą sprzedawane choinki i stroiki świąteczne. Kiermasz przygotowało: Koło Artystyczne oraz Koła Przyjaciół Biblioteki, działające w bibliotece szkolnej pod opieką p. Ewy Kłuś i p. Iwony Franczyk.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodano: 13.12.2011 Autor: biblioteka
Wystawa „Jesień w obiektywie”
Zapraszamy na wystawę prac nagrodzonych w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Jesień w obiektywie”.

Dodano: 01.12.2011 Autor: biblioteka
15. Targi Książki w Krakowie
5 listopada młodzież z Koła Przyjaciół Biblioteki oraz Koła artystycznego wraz z opiekunami p. Iwoną Franczyk i p. Ewą Kłuś odwiedziła Targi Książki w Krakowie. W tym roku na targach gościło ponad 400 autorów m.in. Roma Ligocka, Władysław Bartoszewski, Graham Masterton, Monika Szwaja, Piotr Kraśko, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Beata Pawlikowska, Grzegorz Kasdepke, Stefania Korżawska, Jacek Dehnel, Janina Paradowska, Ewa Bauer. Tych autorów mieliśmy okazję zobaczyć, a nawet zdobyć autografy. Okazało się, że książka nadal „przyciąga”. Świadczyć o tym może z pewnością blisko 35 tysięcy zwiedzających. Nam również udzieliła się ta niesamowita atmosfera, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne Targi Książki.

Dodano: 17.11.2011 Autor: biblioteka