PRZYJDŹ, OGLĄDNIJ, ZAGŁOSUJ!!
W bibliotece szkolnej można zobaczyć wystawę prac konkursowych
o tematyce antynikotynowej. Przyjdź i zagłosuj na plakat, który najbardziej Ci się podoba.
Dodano: 06.06.2014 Autor: biblioteka
Impresjonizm
Biblioteka szkolna zaprasza na wystawę „Impresjonizm”.
Dodano: 27.02.2014 Autor: biblioteka
ZIELONKA CHARYTATYWNIE
4 grudnia z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja młodzież ze Szkolnego Koła PCK działającego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, udała się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek w Brzesku, popularnie zwanego Ochronką.
Uczniowie przygotowali dla wychowanków DPSu paczki, aby umilić im oczekiwanie na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Przygotowanie mikołajkowych niespodzianek było możliwe dzięki wsparciu rodziców uczniów z ZSP nr 2 w Brzesku, którzy wzięli udział w Kiermaszu Charytatywnym. Wizyta w Ochronce pozwoliła na szersze spojrzenie na drugiego człowieka i jego potrzeby, uczniowie wykazali się życzliwością. Akcję zorganizowało Szkolne Koło PCK wraz z opiekunami p. Ewą Kłuś
i p. Magdaleną Szczepanowicz oraz p. Iwona Franczyk z biblioteki szkolnej. Dziękujemy rodzicom za wsparcie, bez którego przygotowanie upominków nie byłoby możliwe.

Dodano: 12.12.2013 Autor: biblioteka
KIERMASZ CHARYTATYWNY
W dniach od 12 do 13 listopada w naszej szkole odbył się Kiermasz Charytatywny. Rodzice podczas zebrań mogli nabyć kartki świąteczne
i słodkie przysmaki przygotowane przez Szkolne Koło PCK oraz nauczycieli biorących udział w kiermaszu. Zebrane fundusze pozwolą na przygotowanie świątecznych upominków dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek w Brzesku („Ochronki”). Organizatorem akcji było Szkolne Koło PCK wraz z opiekunami p. Ewą Kłuś i p. Magdaleną Szczepanowicz oraz p. Iwona Franczyk z biblioteki szkolnej.

Dodano: 22.11.2013 Autor: biblioteka