Kiermasz Świąteczny
Biblioteka Szkolna oraz klasa 2G zapraszają na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 18 i 19 grudnia 2012 r. przy sali samorządu uczniowskiego od godziny 10.00.
Kiermasz przygotowało: Koło Artystyczne oraz Koło Przyjaciół Biblioteki, działające w bibliotece szkolnej pod opieką p.Ewy Kłuś i p.Iwony Franczyk, oraz klasa 2G z wychowawcą panią Jolantą Jaworską. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczki klasy 2G.

Dodano: 12.12.2012 Autor: biblioteka
Wystawa "Zabytki miasta i gminy Brzesko"
Biblioteka szkolna zaprasza na wystawę "Zabytki miasta i gminy Brzesko w opisach i akwarelach Andrzeja B. Krupińskiego".

Dodano: 11.12.2012 Autor: biblioteka
Wręczenie nagród laureatom Szkolnego Konkursu Fotograficznego
12 listopada podczas apelu z okazji Święta Niepodległości, dyrektor Bogdan Hajduga wręczył nagrody laureatom Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Jesienne refleksje na fotografii”.

Dodano: 13.11.2012 Autor: biblioteka
Wyniki II edycji Szkolnego Konkursu Fotograficznego
Zwycięzcą Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Jesienne refleksje na fotografii” została Patrycja Motak z kl. 2 In, drugie miejsce zajął Cezary Chmielarz z 4 Ge, trzecie Gabriela Zdunek z 3 Ge. Wyróżnienie otrzymali Grzegorz Ferenc z kl. 4 Me i Sylwia Skoczylas z kl. 2 s. Wręczenie nagród odbędzie się 12 listopada na apelu. Prace laureatów drugiej edycji konkursu można zobaczyć na stronie internetowej szkoły i biblioteki. Gratulujemy!

Dodano: 09.11.2012 Autor: biblioteka